Osman Doğan

Hakkımızda

Beni yakından tanıyın
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

1990 İslahiye/GAZİANTEP doğumlu Monoteist evli ve 1 çocuk babasıyım. 1995 yılında taşındığımız Mersin ilinde ilk,orta okul ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra, 2009-2013 yılları arasında Gabrovo Teknik Üniversitesi'nde (Bulgaristan) Elektronik Mühendisliği alanında Lisans Eğitimimi tamamladım. 2012 yılında Erasmus Programı ile Konya Selçuk Üniversitesinde 1 dönem eğitim gördüm. 2014-2015 yıllarında Toros Üniversitesi'nde Bilişim Teknolojileri Anabilim Dalında Yüksek Lisans Eğitimimi tamamladım. Lisans ve Yüksek Lisans bitirme çalışmalarım gömülü yazılım ve robotik üzerine oldu. Eğitim hayatı renkli olan biriyim. Tarım, Bilgisayar Programcılığı, Harita Kadastro, Tıbbi Fotoğrafçılık aldığım eğitimlerden bir kaçı.  

 

Lisans Eğitimim sonrası kısa dönemler şeklinde 1-2 kurumda çalıştıktan sonra, 2014 Haziran ayından 2021 Ocak ayına kadar Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü (MERSİN)'de Bilgi Teknolojileri Sistem Yöneticisi, Porgram ve Bütçe Mühendisi ve Strateji Planlama Mühendisi gibi ünvanlar ile çalıştım. 2021 Mart itibariyle RN BİLİŞİM ismiyle kendi işimi kurdum. Bilişim ve Dijital Medya alanında Mersin ve çevre illere hizmet sağlamaktayım. Ayrıca Remax Aura iş birliği ile Mersin ilinde Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı olararak yatırımcılarıma, danışanlarıma gayrimenkul sektöründe klasik emlakçı kimliğinden arınmış mühendislik temelli hizmet vermekteyim.

 


Vakit buldukça Teolojik alanda araştırmalar yapıyorum. Genellikle haftasonları olmakla birlikte canım istedikçe single yamaç paraşütü yapmaktayım. Bir çok enstruman ile ilgilenmekle beraber, şu sıralar asıl olarak Gitar ve Yanflüt üzere yoğun şekilde vakit geçirmekteyim.

İŞ DENEYİMLERİM

İş Deneyimlerime göz atın
Ocak 2021 - Devam Ediyor

RN Bilişim

Elektronik Mühendisi

Remax Aura

Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı

Remax Aura iş birliği ile Mersin ilinde Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı olararak yatırımcılarıma, danışanlarıma gayrimenkul sektöründe klasik emlakçı kimliğinden arınmış mühendislik temelli hizmet vermekteyim.

Temmuz 2022 - Devam Ediyor
Haziran 2014 - Ocak 2021

Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü

Elektronik Mühendisi

Balsuyu Mensucat

Elektronik Mühendisi

Kasım 2013 - Ocak 2014
Nisan 2013 - Haziran 2014

Aktor LTD. ŞTi.

Elektronik Mühendisi

YETENEKLER

Yeteneklerime göz atın
PHP/HTML/CSS/JS/WORDPRESS81%
MYSQL/MSSQL85%
C/JAVA/ARDUİNO82%
PHOTOSHOP80%
ILLUSTRATOR85%
FİNAL CUT PRO90%
AFTER EFFECTS60%
SİBER GÜVENLİK/NETWORK81%
LINUX SİSTEM YÖNETİMİ74%
GÖMÜLÜ YAZILIM/IOT84%

EĞİTİMLER

Eğitim ögrenim hayatım
2022

Atatürk Üniversitesi

Bilgisayar Programcılığı

Anadolu Üniversitesi

Tarım

2019
2015

Toros Üniversitesi

Bilişim Teknolojileri

Gabrovo Teknik Üniversitesi (Технически университет - Габрово)

Elektronik Mühendisliği

2013
2009

Plovdiv Tıp Üniversitesi

Bulgarca Dili

Pozcu Lisesi

Fen Bilimleri

2007

İLETİŞİM

Hizmetlerim hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.
WhatsApp